Station (8.x-2.1-beta1) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Start
nn: Byrjar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Track
nn: Spor

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
