Station (8.x-2.1-beta1) - en to oc translation catalogue (27 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Artist
oc: Artista

en: Schedule
oc: Planning

en: Time
oc: Ora

en: View
oc: Veire

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Sort by
oc: Triar per

en: Track
oc: Seguiment

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Finish
oc: Finir

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
