Station (8.x-2.1-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Album
ps: البوم

en: Artist
ps: هنر مند

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
