Station (8.x-2.1-beta1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Artist
sk: Umelec

en: Schedule
sk: Plán

en: Time increment
sk: Krokovanie času

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Start
sk: Štart

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Track
sk: Sledovať

en: Schedules
sk: Plánované

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Nobody
sk: Nikto

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The username of the content author.
sk: Používateľské meno autora obsahu.

en: @entity using @field_name
sk: @entity s použitím @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name field set to the @label.
sk: Spájať každú @entity s poľom @field_name na @label.

en: @entity revision using @field_name
sk: @entity revízia s použitím @field_name

en: Relate each @entity revision with a @field_name field set to the @label.
sk: Spájať každú @entity revíziu s poľom @field_name na @label.
