Station (8.x-2.1-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Authored by
sl: Avtor

en: Track
sl: Sledi
