Station (8.x-2.1-beta1) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Track
sq: Gjurmët
