Station (8.x-2.1-beta1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Album
sr: Албум

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
