Station (8.x-2.1-beta1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Description
sv: Beskrivning

en: On
sv: På

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Time increment
sv: Tidssteg

en: Time
sv: Tid

en: View
sv: Visa

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Start
sv: Från

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Track
sv: Spåra

en: Schedules
sv: Schemaläggningar

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Finish
sv: Slutför

en: Nobody
sv: Ingen

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The username of the content author.
sv: Användarnamnet för innehållets författare.

en: @entity using @field_name
sv: @entity använder @field_name
