Station (8.x-2.1-beta1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: Off
th: ปิด

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Track
th: ตามรอย

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: The username of the content author.
th: ชื่อผู้ใช้งานของผู้เขียนเนื้อหา
