Station (8.x-2.1-beta1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Album
ur: البم

en: Artist
ur: آرٹسٹ

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Page
ur: صفحہ

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
