Statistics (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: never
ca: mai

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Goal
ca: Objectiu

en: How many content items to display in "day" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "dia".

en: Number of day's top views to display
ca: Nombre de les més vistes del dia a mostrar

en: Number of all time views to display
ca: Nombre de visualitzacions històriques a mostrar

en: Number of most recent views to display
ca: Nombre de visualitzacions més recents a mostrar

en: Permissions
ca: Permisos

en: Number of views
ca: Nombre de voltes vist

en: About
ca: Detalls

en: Steps
ca: Passos

en: Uses
ca: Usos

en: 1 view | @count views
ca[0]: 1 vista
ca[1]: @count vistes

en: Total views
ca: Total de visualitzacions

en: The total number of times the node has been viewed.
ca: El nombre total de vegades que s'ha vist el node.

en: Views today
ca: Visualitzacions d'avui

en: The total number of times the node has been viewed today.
ca: El nombre total de vegades que s'ha vist el node avui.

en: Most recent view
ca: Visualització més recent

en: The most recent time the node has been viewed.
ca: L'últim cop que el node ha estat visualitzat.

en: Content viewing counter settings
ca: Paràmetres del comptador de visualització dels continguts

en: Count content views
ca: Compta les visualitzacions dels continguts

en: Increment a counter each time content is viewed.
ca: Incrementa un comptador cada vegada que es visualitza un contingut.

en: Popular content
ca: Continguts populars

en: How many content items to display in "all time" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "històriques".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ca: Quants elements de contingut per mostrar en la llista "vist recentment".

en: Today's:
ca: D'avui:

en: All time:
ca: Històrics:

en: Last viewed:
ca: Darrera visualització:

en: Content statistics
ca: Estadístiques del contingut

en: The number of visitors who have read the node.
ca: El número de visitant que han llegit el node.

en: The number of visitors who have read the node today.
ca: El número de visitant que han llegit el node avui.

en: Last view
ca: Darrera visualització

en: The date on which a visitor last read the node.
ca: La data en què un visitant ha llegit per darrer cop un node.

en: Displaying popular content
ca: Mostra el contingut popular

en: Page view counter
ca: Comptador de pàgines vistes

en: Administer statistics
ca: Administra les estadístiques

en: View content hits
ca: Consulta els accessos al contingut

en: The node ID.
ca: L'ID del node.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
ca: Paràmetres sobre la informació estadística que el Drupal mantindrà per al vostre lloc.

en: Statistics settings
ca: Paràmetres de les estadístiques

en: Configure the logging of content statistics.
ca: Configureu el registre de les estadístiques de contingut.
