Statistics (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: never
eo: neniam

en: Statistics
eo: Statistiko

en: How many content items to display in "day" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en "taga" listo.

en: Number of day's top views to display
eo: Nombro da tagaj supraj vizitoj por montri

en: Number of all time views to display
eo: Nombro da vizitoj por la tuta tempo por montri

en: Number of most recent views to display
eo: Nombro de la plej lastaj vidoj por montri

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Number of views
eo: Nombro da vidoj

en: Content viewing counter settings
eo: Agordoj de kalkulilo por kalkuli vizitantojn

en: Count content views
eo: Kalkui enhavajn vidojn

en: Increment a counter each time content is viewed.
eo: Pliigu kalkulilon ĉiufoje enhavo estas vidata.

en: Popular content
eo: Populara enhavo

en: How many content items to display in "all time" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en "tuttempa" listo.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
eo: Kiom da enhaveroj por montri en la "lastaj vizitaj" .

en: Today's:
eo: Hodiaŭ:

en: All time:
eo: Tuta tempo:

en: Last viewed:
eo: Laste vidita:
