Statistics (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (39 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: never
et: mitte kunagi

en: Statistics
et: Statistika

en: How many content items to display in "day" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "päeva" nimekirjas.

en: Number of day's top views to display
et: Mitu päeva enimvaadatut kuvada

en: Number of all time views to display
et: Mitu kokku vaadatut kuvada

en: Number of most recent views to display
et: Mitu hiljutist vaatamist kuvada

en: Permissions
et: Õigused

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: 1 view | @count views
et[0]: 1 vaatamine
et[1]: @count vaatamist

en: Total views
et: Vaatamisi kokku

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Most recent view
et: Kõige viimane vaatamine

en: Content viewing counter settings
et: Sisu vaatamise loendur

en: Count content views
et: Sisu vaatamiste koguarv

en: Increment a counter each time content is viewed.
et: Loendurit suurendatakse iga kord, kui sisu vaadatakse.

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: How many content items to display in "all time" list.
et: Kui mitu objekti kuvada "kokku vaadatud" nimekirjas.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
et: Kui mitu sisuelementi näidata "viimati vaadatud" nimekirjas.

en: Today's:
et: Tänased:

en: All time:
et: Kokku:

en: Last viewed:
et: Viimati vaadatud:

en: Content statistics
et: Sisu statistika

en: The number of visitors who have read the node.
et: Külastajate arv, kes on postitust lugenud.

en: The number of visitors who have read the node today.
et: Külastajate arv, kes on postitust täna lugenud.

en: Last view
et: Viimane vaatamine

en: The date on which a visitor last read the node.
et: Kuupäev, millal külastaja antud sisuelementi viimati luges.

en: Displaying popular content
et: Populaarse sisu kuvamine

en: Page view counter
et: Lehevaatamiste loendur

en: Administer statistics
et: Statistika administreerimine

en: View content hits
et: Sisuvaatamiste jälgimine

en: The node ID.
et: Sisuelemendi ID.

en: Statistics settings
et: Statistika seaded

en: Popular content block settings
et: Populaarse sisu ploki seaded

en: Configure the logging of content statistics.
et: Seadista sisustatistika logimist.
