Statistics (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Today's:
gu: આજે

en: All time:
gu: સદાકાળ

en: Last viewed:
gu: છેલ્લે જોયેલું
