Statistics (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: never
hr: nikada

en: Statistics
hr: Statistike

en: How many content items to display in "day" list.
hr: Koliko se sadržaja prikazuje u "dnevnom" popisu.

en: Number of day's top views to display
hr: Broj najčešćih pregleda u danu za prikaz

en: Number of all time views to display
hr: Broj ukupnih pregleda za prikaz

en: Number of most recent views to display
hr: Broj nedavnih pregleda za prikaz

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Number of views
hr: Broj pregleda

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: Views today
hr: Pregleda danas

en: Content viewing counter settings
hr: Postavke brojača pregleda sadržaja

en: Count content views
hr: Broj pregleda sadržaja

en: Increment a counter each time content is viewed.
hr: Povećanje brojača svaki put kada je sadržaj posjećen.

en: Popular content
hr: Popularni sadržaj

en: How many content items to display in "all time" list.
hr: Koliko se sadržaja prikazuje u popisu "sve vrijeme".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
hr: Koliko stavki želite prikazati u popisu "skoro pogledani".

en: Today's:
hr: Današnji:

en: All time:
hr: Cijelo vrijeme:

en: Last viewed:
hr: Posljednje čitano:

en: The number of visitors who have read the node.
hr: Broj posjetitelja koji su pročitali unos.

en: The number of visitors who have read the node today.
hr: Broj posjetitelja koji su pročitali unos tijekom današnjeg dana.

en: Last view
hr: Posljednji pregled

en: The date on which a visitor last read the node.
hr: Nadnevak posljednje posjete unosu.

en: Displaying popular content
hr: Prikaz popularnog sadržaja

en: Page view counter
hr: Brojač pregleda sadržaja

en: Administer statistics
hr: Upravlja statistikama

en: View content hits
hr: Vidi posjete sadržaju
