Statistics (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
