Statistics (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: never
ku: هیچ کات

en: Statistics
ku: ئامار

en: Number of most recent views to display
ku: ژماره‌ی  تازه‌ترین بینراون پیشان بدرێن له‌ لیسته‌دا.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Number of views
ku: ژماره‌ی بینین

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Total views
ku: سەرجەمی بینین

en: Views today
ku: بینینەکانی ئەمڕۆ

en: Count content views
ku: ژامرەی پیشاندانەکانی ناوەڕۆک بژمێرە

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
ku: چەند دانەی ناوەڕۆک لە لیستەی "نوێنترین بینراو" پیشان بدرێت.

en: Today's:
ku: ئەوانەی ئه‌مڕۆ:

en: All time:
ku: هه‌موو کات:

en: Last viewed:
ku: دوا جار بینراوە:

en: Last view
ku: دوا پیشاندان

en: Page view counter
ku: ژمارەی پیشاندانی پەڕە

en: Administer statistics
ku: بەڕێوەبردنی ئامارەکان
