Statistics (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Popular content
my: လူအများနှစ်သက်သော အကြောင်းအရာ
