Statistics (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Permissions
ne: अनुमति

en: About
ne: बारेमा
