Statistics (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: never
sq: asnjëherë

en: Statistics
sq: Statistikat

en: How many content items to display in "day" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "ditore".

en: Number of day's top views to display
sq: Numri i më të shikuarve në ditë për tu shfaqur

en: Number of all time views to display
sq: Numri i vizitave totale për tu shfaqur

en: Number of most recent views to display
sq: Numri i vizitave të fundit për tu shfaqur

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Number of views
sq: Numri i shikimeve

en: About
sq: Informacione

en: Content viewing counter settings
sq: Rregullimet e numëruesit të shikimeve të përmbajtjes

en: Count content views
sq: Numëro shikimet e përmbajtjes

en: Increment a counter each time content is viewed.
sq: Rrit numrin sa herë që përmbajtja shikohet.

en: Popular content
sq: Përmbajtja e vizituar më shpesh

en: How many content items to display in "all time" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "gjithsej".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "shikimet e fundit".

en: Today's:
sq: Të sotme:

en: All time:
sq: Gjithsej:

en: Last viewed:
sq: Vizita e fundit:
