Statistics (1.0.0) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: never
nl: nooit

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Goal
nl: Doel

en: How many content items to display in "day" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de dagelijkse lijst.

en: Number of day's top views to display
nl: Aantal weer te geven topbezoeken van de dag

en: Number of all time views to display
nl: Weer te geven totaal aantal bezoeken

en: Number of most recent views to display
nl: Weer te geven aantal meest recente bezoeken

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: About
nl: Over

en: Steps
nl: Stappen

en: Uses
nl: Gebruikt

en: 1 view | @count views
nl[0]: 1 weergave
nl[1]: @count weergaves

en: Total views
nl: Aantal keren bekeken

en: The total number of times the node has been viewed.
nl: Het aantal keren dat de node bekeken is.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: The total number of times the node has been viewed today.
nl: Het aantal keren dat de node vandaag bekeken is.

en: Most recent view
nl: Meest recente weergave

en: The most recent time the node has been viewed.
nl: Het laatste tijdstip waarop de node bekeken is.

en: Content viewing counter settings
nl: Instellingen voor het tellen van het aantal keer dat inhoud bekeken wordt

en: Count content views
nl: Tel aantal maal dat de inhoud wordt bekeken

en: Increment a counter each time content is viewed.
nl: Bij iedere keer dat de inhoud bekeken wordt  een teller verhogen.

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de tijdloze lijst.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
nl: Aantal items dat wordt weergegeven in de lijst "recente hits".

en: Today's:
nl: Van vandaag:

en: All time:
nl: Van altijd:

en: Last viewed:
nl: Laatst bekeken:

en: Content statistics
nl: Inhoudsstatistieken

en: The number of visitors who have read the node.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud heeft gezien.

en: The number of visitors who have read the node today.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud vandaag heeft gezien.

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: The date on which a visitor last read the node.
nl: De meest recente datum waarop een bezoeker deze inhoud heeft gezien.

en: Displaying popular content
nl: Populaire inhoud wordt getoond

en: Page view counter
nl: Teller paginaweergave

en: Administer statistics
nl: Statistieken beheren

en: View content hits
nl: Zien hoe vaak content bekeken is

en: The node ID.
nl: De ID van de node.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
nl: Instellingen van de statistische informatie die Drupal over deze site zal opslaan.

en: Statistics settings
nl: Statistieken-instellingen

en: Popular content block settings
nl: Instellingen voor blok 'populaire inhoud'

en: Number of day\s top views to display
nl: Weer te gegeven aantal 'best bekeken per dag'

en: The Statistics module shows you how often content is viewed. This is useful in determining which pages of your site are most popular. For more information, see the <a href=":statistics_do">online documentation for the Statistics module</a>.
nl: De Statistics-module toont hoe vaak inhoud bekeken is. Dit is bruikbaar bij het bepalen welke pagina's van de site het populairst zijn. Zie voor meer informatie de online documentatie van de <a href=":statistics_do">Statistics-module</a>.

en: The module includes a <em>Popular content</em> block that displays the most viewed pages today and for all time, and the last content viewed. To use the block, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and then you can enable and configure the block on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
nl: De module bevat een blok <em>Populaire inhoud</em> dat de meest bekeken pagina's (van vandaag en van altijd) en de laatst bekeken inhoud weergeeft. Om het blok in te schakelen, kiest u <em>Inhoudsweergaves tellen</em> op de pagina <a href=":statistics-settings">Statistieken</a>. Daarna kunt u het blok configureren en inschakelen op de pagina <a href=":blocks">Blokindeling</a>.

en: The Statistics module includes a counter for each page that increases whenever the page is viewed. To use the counter, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and set the necessary <a href=":permissions">permissions</a> (<em>View content hits</em>) so that the counter is visible to the users.
nl: De Statistics-module bevat een teller voor iedere pagina die wordt opgehoogd wanneer de pagina wordt bekeken. Schakel <em>Tel aantal maal dat de inhoud wordt bekeken<em> in op de pagina <a href=":statistics-settings">Statistieken</a> om deze teller te gebruiken en stel de benodigde <a href=":permissions">toegangsrechten</a> in (<em>Zien hoe vaak content bekeken is</em>), zodat de teller zichtbaar is voor de gebruikers.

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
nl: Hoelang statistieken bewaard blijven, het verversingsinterval

en: Configure the logging of content statistics.
nl: Logboek van inhoudsstatistieken instellen.

en: Numeric values from the statistics module
nl: Numerieke waarden van de Statistics-module

en: The most recent time the node has been viewed
nl: De tijd waarop de node voor het laatst is bekeken.

en: The ID of the node to which these statistics apply.
nl: Het ID van de node waar deze statistieken op van toepassing zijn.

en: Configure and display tracking of how many times content has been viewed on your site, assuming that the core Statistics module is currently installed.
nl: Instellen en weergeven hoe vaak inhoud op uw site bekeken is, er vanuitgaande dat de Statistics-module geïnstalleerd is.

en: What are the options for displaying popularity tracking?
nl: Wat zijn de mogelijkheden voor het weergeven van populariteits-monitoring?

en: You can display a <em>content hits</em> counter of how many times a content item has been viewed, at the bottom of content item pages. You can also place a <em>Popular content</em> block in a region of your theme, which shows a list of the most popular and most recently-viewed content.
nl: U kunt een <em>aantal keer bekeken</em>-teller onderaan de pagina weergeven. U kunt ook een blok met <em>Populaire inhoud</em>, dat de meest bezochte en meest recent bezochte inhoud toont, weergeven in een regio van uw thema.

en: Check <em>Count content views</em> and click <em>Save configuration</em>.
nl: Selecteer <em>Tel aantal maal dat de inhoud wordt bekeken</em> en klik op <em>Instellingen opslaan</em>.

en: In the <em>Statistics</em> section, check or uncheck the <em>View content hits</em> permission for each role. Click <em>Save permissions</em>.
nl: Selecteer of deselecteer in de sectie <em>Statistics</em> het toegangsrecht <em>Zien hoe vaak content bekeken is</em> voor alle rollen. Klik <em>Toegangsrechten opslaan</em>.

en: Optionally, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>Block layout</em>. Place the <em>Popular content</em> block in a region in your theme (you will need to have the core Block module installed; see related topic for more details on block placement).
nl: Ga eventueel in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Structuur</em> &gt; <em>Blokindeling</em>. Plaats het blok <em>Populaire inhoud</em> in een regio van uw thema (hiervoor moet de Block-module geïnstalleerd zijn; zie het gerelateerde onderwerp voor meer informatie over het plaatsen van blokken).

en: Tracking and displaying popular content
nl: Populaire inhoud monitoren en weergeven

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>People</em> &gt; <em>@permissions_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Personen</em> &gt; <em>@permissions_link</em>.

en: Logs how many times content is viewed.
nl: Logt hoe vaak inhoud bekeken wordt.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>System</em> &gt; <em>@statistics_settings_link</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em> naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Systeem</em> &gt; <em>@statistics_settings_link</em>.
