Statistics (1.0.0) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: never
af: nooit

en: Statistics
af: Statistieke

en: How many content items to display in "day" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "dag" lys.

en: Number of day's top views to display
af: Aantal van vandag se beste besigtigings om te vertoon

en: Number of all time views to display
af: Aantal van alletye se beste besigtingings om te vertoon

en: Number of most recent views to display
af: Aantal van meesonlangse besigtingings om te vertoon

en: Permissions
af: Regte

en: Content viewing counter settings
af: Inhoud besigtinging tellerverstellings

en: Count content views
af: Tel inhoudbeskouings

en: Increment a counter each time content is viewed.
af: Vermeerder 'n teller elke keer wanneer inhoud vertoon word.

en: Popular content
af: Gewilde inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "alle tye" lys.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "onlangs besigtig" lys.

en: Today's:
af: Vandag se beste:

en: All time:
af: Alletye se beste:

en: Last viewed:
af: Laaste gesien:
