Statistics (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
