Statistics (1.0.0) - en to el translation catalogue (39 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: never
el: ποτέ

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: How many content items to display in "day" list.
el: Πόσα στοιχεία περιεχομένου θα εμφανίζονται στην λίστα "διαβάστηκαν σήμερα".

en: Number of day's top views to display
el: Μέγιστος αριθμός εμφανίσεων ανά ημέρα για προβολή

en: Number of all time views to display
el: Μέγιστος αριθμός όλων των εμφανίσεων για προβολή

en: Number of most recent views to display
el: Μέγιστος αριθμός των τελευταίων εμφανίσεων για προβολή

en: Permissions
el: Άδειες

en: Number of views
el: Αριθμός αναγνώσεων

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: 1 view | @count views
el[0]: 1 προβολή
el[1]: @count προβολές

en: Total views
el: Σύνολο προβολών

en: The total number of times the node has been viewed.
el: Το σύνολο των φορών που έχει προβληθεί ένας κόμβος.

en: Views today
el: Εμφανίσεις σήμερα

en: The total number of times the node has been viewed today.
el: Το σύνολο των φορών που έχει προβληθεί σήμερα ένας κόμβος.

en: Most recent view
el: Πιο πρόσφατη προβολή

en: The most recent time the node has been viewed.
el: Η πιο πρόσφατη φορά που προβλήθηκε ο κόμβος.

en: Content viewing counter settings
el: Ρυθμίσεις του μετρητή επισκέψεων περιεχομένου

en: Count content views
el: Καταμέτρηση αναγνώσεων του περιεχομένου

en: Increment a counter each time content is viewed.
el: Να αυξάνεται ένας μετρητής κάθε φορά που διαβάζεται περιεχόμενο.

en: Popular content
el: Δημοφιλές περιεχόμενο

en: How many content items to display in "all time" list.
el: Πόσα στοιχεία περιεχομένου θα εμφανίζονται στη λίστα "πάντα δημοφιλή".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
el: Πόσα στοιχεία περιεχομένου θα εμφανίζονται στη λίστα "διαβάστηκαν πρόσφατα".

en: Today's:
el: Σημερινά:

en: All time:
el: Όλες οι εμφανίσεις:

en: Last viewed:
el: Τελευταίες επισκέψεις:

en: Content statistics
el: Στατιστικά περιεχομένου

en: The number of visitors who have read the node.
el: Ο αριθμός των επισκεπτών που έχουν διαβάσει τον κόμβο.

en: The number of visitors who have read the node today.
el: Ο αριθμός των επισκεπτών που έχουν διαβάσει τον κόμβο σήμερα.

en: Last view
el: Τελευταία προβολή

en: The date on which a visitor last read the node.
el: Η ημερομηνία που ένας επισκέπτης διάβασε τον κόμβο τελευταία.

en: Displaying popular content
el: Εμφάνιση δημοφιλούς περιεχομένου

en: Page view counter
el: Μετρητής επισκέψεων σελίδας

en: Administer statistics
el: Διαχείριση στατιστικών

en: View content hits
el: Προβολή επισκέψεων περιεχομένου

en: The node ID.
el: Μοναδικό αναγνωριστικό του κόμβου.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
el: Ρυθμίσεις για τις στατιστικές πληροφορίες που θα κρατήσει το Drupal για τον ιστότοπο.

en: Statistics settings
el: Ρυθμίσεις Στατιστικών
