Statistics (1.0.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: never
eu: inoiz ez

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Number of views
eu: Bista kopurua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Today's:
eu: Gaurkoa:

en: The node ID.
eu: Nodoaren IDa.
