Statistics (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: never
is: aldrei

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Permissions
is: Réttindi

en: About
is: Um

en: Popular content
is: Vinsælt efni

en: Today's:
is: Í dag:

en: Last viewed:
is: Síðast skoðað:
