Statistics (1.0.0) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: never
km: កុំ​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: How many content items to display in "day" list.
km: ចំនួន​ធាតុមាតិកា​ដើម្បី​បង្ហាញ​ក្នុង​បញ្ជី "ថ្ងៃ" ។

en: Number of day's top views to display
km: ចំនួន​ការ​មើល​ពេញ​និយម​ប្រចាំ​ថ្ងៃ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: Number of all time views to display
km: ចំនួន​ការ​មើល​គ្រប់​ពេល​ទាំងអស់​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: Number of most recent views to display
km: ចំនួន​ការ​មើល​ថ្មីៗ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Number of views
km: ចំនួន​មើល​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Views today
km: មើល​ថ្ងៃ​នេះ​

en: Content viewing counter settings
km: ការ​កំណត់​ការ​រាប់​មាតិកា​ដែល​បាន​មើល

en: Count content views
km: រាប់​ការ​មើល​មាតិកា

en: Increment a counter each time content is viewed.
km: បង្កើន​ការ​រាប់​គ្រប់​ពេល​ដែល​មាតិកា​ត្រូវ​បាន​មើល ។

en: Popular content
km: មាតិកា​ពេញនិយម

en: How many content items to display in "all time" list.
km: ចំនួន​ធាតុ​មាតិកា​ដើម្បី​បង្ហាញ​នៅ​ក្នុង​បញ្ជី "គ្រប់​ពេល" ។

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
km: ចំនួន​ធាតុ​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញនៅ​ក្នុង​បញ្ជី "​បាន​មើល​ថ្មីៗ" ។

en: Today's:
km: ថ្ងៃ​នេះ​គឺ ៖

en: All time:
km: គ្រប់​ពេល​ ៖

en: Last viewed:
km: ​បាន​មើល​ចុងក្រោយ ៖

en: The number of visitors who have read the node.
km: ចំនួន​អ្នក​ទស្សនា​ដែល​បាន​អាន​ថ្នាំង​ ។

en: The number of visitors who have read the node today.
km: ចំនួន​អ្នក​ទស្សនា​ដែល​អាន​ថ្នាំង​ថ្ងៃ​នេះ​ ។

en: Last view
km: មើល​លើក​ចុង​ក្រោយ

en: The date on which a visitor last read the node.
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​អ្នក​ទស្សនា​អាន​ថ្នាំង​លើក​ចុង​ក្រោយ​ ។

en: Displaying popular content
km: ការ​បង្ហាញ​មាតិកា​ដែល​ពេញ​និយម

en: Page view counter
km: កម្មវិធី​រាប់​ចំនួន​​មើល​ទំព័រ

en: Administer statistics
km: គ្រប់​គ្រង​ស្ថិតិ

en: View content hits
km: មើល​ការ​ចុច​មាតិកា
