Statistics (1.0.0) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: never
lv: nekad

en: Statistics
lv: Statistika

en: Goal
lv: Mērķis

en: How many content items to display in "day" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "dienas" sarakstā.

en: Number of day's top views to display
lv: Dienas biežāko skatījumu skaits, ko rādīt

en: Number of all time views to display
lv: Visu laiku skatījumu skaits, ko rādīt

en: Number of most recent views to display
lv: Attēlojamais jaunāko skatu skaits

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: About
lv: Par

en: Steps
lv: Soļi

en: Uses
lv: Lieto

en: 1 view | @count views
lv[0]: @count skatījums
lv[1]: @count skatījumi
lv[2]: @count skatījumi

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits

en: The total number of times the node has been viewed.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits.

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: The total number of times the node has been viewed today.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits šodien.

en: Most recent view
lv: Jaunākais skatījums

en: The most recent time the node has been viewed.
lv: Pēdējā reize, kad mezgls tika skatīts.

en: Content viewing counter settings
lv: Satura apskates skaitītāju iestatījumi

en: Count content views
lv: Skaitīt satura apskates

en: Increment a counter each time content is viewed.
lv: Palielināt skaitītāju katru reizi, kad saturs tiek apskatīts.

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: How many content items to display in "all time" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "visu laiku" sarakstā.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "nupat skatīts" sarakstā.

en: Today's:
lv: Šodien:

en: All time:
lv: Visu laiku:

en: Last viewed:
lv: Pēdējo reizi skatīts:

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: Page view counter
lv: Lapu skatījumu skaitītājs

en: Administer statistics
lv: Administrēt statistiku

en: View content hits
lv: Skatīt satura eokspozīcijas
