Statistics (1.0.0) - en to pl translation catalogue (51 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: never
pl: nigdy

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Goal
pl: Cel

en: How many content items to display in "day" list.
pl: Określa, ile stron ma być wymienianych na liście najpopularniejszych w danym dniu.

en: Number of day's top views to display
pl: Liczba najpopularniejszych stron danego dnia

en: Number of all time views to display
pl: Liczba najpopularniejszych stron wszechczasów

en: Number of most recent views to display
pl: Liczba ostatnio przeglądanych stron

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Number of views
pl: Liczba odsłon

en: About
pl: O stronie

en: Steps
pl: Kroki

en: Uses
pl: Używa

en: 1 view | @count views
pl[0]: 1 widok
pl[1]: @count widoki
pl[2]: @count widoków

en: Total views
pl: Wszystkich odsłon

en: The total number of times the node has been viewed.
pl: Wyświetla liczbę odsłon węzła.

en: Views today
pl: Odsłon dzisiaj

en: The total number of times the node has been viewed today.
pl: Całkowita liczba wyświetleń węzła dzisiaj.

en: Most recent view
pl: Najczęściej odwiedzane

en: The most recent time the node has been viewed.
pl: Czas ostatniego przeglądania węzła.

en: Content viewing counter settings
pl: Ustawienia licznika odsłon

en: Count content views
pl: Zliczaj odsłony stron

en: Increment a counter each time content is viewed.
pl: Aktualizuje licznik przy każdej odsłonie strony.

en: Popular content
pl: Popularne strony

en: How many content items to display in "all time" list.
pl: Określa, ile stron ma być wymienianych na liście najpopularniejszych stron wszechczasów.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
pl: Określa, ile stron ma być wymienianych na liście ostatnio przeglądanych.

en: Today's:
pl: Dzisiejsze:

en: All time:
pl: Od zawsze:

en: Last viewed:
pl: Ostatnio:

en: Content statistics
pl: Statystyki zawartości

en: The number of visitors who have read the node.
pl: Liczba odwiedzających, którzy przeglądali węzeł.

en: The number of visitors who have read the node today.
pl: Liczba odwiedzających, którzy przeglądali dzisiaj węzeł.

en: Last view
pl: Ostatnio przeglądano

en: The date on which a visitor last read the node.
pl: Data kiedy odwiedzający ostatni raz przeglądał węzeł.

en: Displaying popular content
pl: Wyświetlanie popularnej zawartości

en: Page view counter
pl: Licznik wyświetleń strony

en: Administer statistics
pl: Administracja statystykami

en: View content hits
pl: Przeglądanie odsłon zawartości

en: The node ID.
pl: ID węzła

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site.
pl: Ustawienia dotyczące informacji statystycznych tej witryny, które będą gromadzone przez Drupala.

en: Statistics settings
pl: Ustawienia statystyczne

en: Popular content block settings
pl: Ustawienia bloku popularnej zawartości

en: Number of day\s top views to display
pl: Liczba najpopularniejszych stron dnia

en: The Statistics module shows you how often content is viewed. This is useful in determining which pages of your site are most popular. For more information, see the <a href=":statistics_do">online documentation for the Statistics module</a>.
pl: Moduł Statistics wyświetla częstotliwość przeglądania zawartości. Jest to przydatne do określenia najbardziej popularnych stron witryny. Więcej informacji znajduje się w <a href=":statistics_do">internetowej dokumentacji modułu Statistics</a>.

en: The module includes a <em>Popular content</em> block that displays the most viewed pages today and for all time, and the last content viewed. To use the block, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and then you can enable and configure the block on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
pl: Moduł zawiera blok <em>Popularne strony</em> wyświetlający najczęściej odwiedzane strony w dniu dzisiejszym, od początku działania witryny i ostatnio przeglądane. Aby móc korzystać z bloku, należy włączyć <em>Zliczaj odsłony stron</em> na stronie <a href=":statistics-settings">Statystyki</a> a następnie skonfigurować blok na stronie <a href=":blocks">Układ bloków</a>.

en: The Statistics module includes a counter for each page that increases whenever the page is viewed. To use the counter, enable <em>Count content views</em> on the <a href=":statistics-settings">Statistics page</a>, and set the necessary <a href=":permissions">permissions</a> (<em>View content hits</em>) so that the counter is visible to the users.
pl: Moduł Statistics udostępnia dla każdej strony licznik zwiększający się gdy jest ona przeglądana. Aby użyć licznika, należy włączyć <em>Zliczaj odsłony stron</em> na stronie <a href=":statistics-settings">Statystyki</a> i ustawić niezbędne <a href=":permissions">uprawnienia</a> (<em>Przeglądanie odsłon zawartości</em>) co sprawi, że licznik będzie widoczny dla użytkowników.

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
pl: Jak długo statystyki mogą być przechowywane w pamięci podręcznej czyli częstotliwość odświeżania

en: Configure the logging of content statistics.
pl: Konfiguracja zapisywania w dzienniku statystyk zawartości.

en: Numeric values from the statistics module
pl: Wartości numeryczne z modułu statystyk

en: The most recent time the node has been viewed
pl: Czas ostatniego przeglądania węzła

en: The ID of the node to which these statistics apply.
pl: ID węzła, którego dotyczą te statystyki.
