Statistics (1.0.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: never
ps: هيڅکله

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Permissions
ps: اجازې

en: About
ps: په اړه

en: 1 view | @count views
ps[0]: ۱ ليد
ps[1]: @count ليدنې

en: Popular content
ps: نامتو منځپانګې

en: Today's:
ps: نن:

en: All time:
ps: ټول وخت:

en: Administer statistics
ps: احسائيې پازوالنه
