Statistics (1.0.0) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: never
sk: nikdy

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: How many content items to display in "day" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v "dennom" zozname.

en: Number of day's top views to display
sk: Počet zobrazovaných denných návštev

en: Number of all time views to display
sk: Počet zobrazovaných všetkých návštev

en: Number of most recent views to display
sk: Počet zobrazovaných posledných návštev

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Number of views
sk: Počet zobrazení

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Total views
sk: Celkový počet pohľadov

en: The total number of times the node has been viewed.
sk: Celkový počet zobrazení uzla.

en: Views today
sk: Dnešné pohľady

en: The total number of times the node has been viewed today.
sk: Celkový počet dnešných prezretí uzla.

en: Most recent view
sk: Posledný pohľad

en: Content viewing counter settings
sk: Nastavenie počítadla zobrazení obsahu

en: Count content views
sk: Počítadlo zobrazenia obsahu

en: Increment a counter each time content is viewed.
sk: Pri každom zobrazení obsahu zvýšiť počítadlo.

en: Popular content
sk: Obľúbený obsah

en: How many content items to display in "all time" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v zozname "všetky príspevky".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v zozname "posledne zobrazené".

en: Today's:
sk: Dnes:

en: All time:
sk: Za celý čas:

en: Last viewed:
sk: Posledne zobrazené:

en: Content statistics
sk: Štatistika obsahu

en: The number of visitors who have read the node.
sk: Počet návštevníkov, ktorý prečítali uzol.

en: The number of visitors who have read the node today.
sk: Počet návštevníkov, ktorý dnes prečítali uzol.

en: Last view
sk: Posledné zobrazenie

en: The date on which a visitor last read the node.
sk: Dátum posledného prečítania uzla návštevníkom.

en: Displaying popular content
sk: Zobrazovanie obľúbeného obsahu

en: Page view counter
sk: Počítadlo zobrazenia stránky

en: Administer statistics
sk: Spravovať štatistiky

en: View content hits
sk: Zobraziť počty zobrazenia obsahu

en: The node ID.
sk: ID uzla.
