Statistics (1.0.0) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: never
sl: nikoli

en: Statistics
sl: Statistika

en: How many content items to display in "day" list.
sl: Število vsebin prikazanih v "dnevnem" seznamu.

en: Number of day's top views to display
sl: Število prikazanih dnevnih naj ogledov

en: Number of all time views to display
sl: Število prikazanih ogledov za celotno obdobje

en: Number of most recent views to display
sl: Število prikazanih nedavnih ogledov

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Content viewing counter settings
sl: Nastavitve števca pri ogledu vsebine

en: Count content views
sl: Štej število ogledov vsebine

en: Increment a counter each time content is viewed.
sl: Ob vsakem ogledu vsebine povečaj števec.

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: How many content items to display in "all time" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "vseh časov".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "zadnjih ogledov".

en: Today's:
sl: Danes:

en: All time:
sl: Ves čas:

en: Last viewed:
sl: Zadnjič videno:
