Statistics (1.0.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: never
th: ไม่เคย

en: Statistics
th: สถิติ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Number of views
th: จำนวนการเข้าชม

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: The node ID.
th: node ID
