Status Dashboard (1.1.0-beta8) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Email notifications
ml: ഇ-മെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Modules
ml: മോഡ്യൂളുകൾ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Site name
ml: സൈറ്റിന്റെ പേര്
