Status Dashboard (1.1.0-beta8) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه
