Status Dashboard (1.1.0-beta8) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Changed
sr: Промењен
