Status Dashboard (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Email notifications
mr: ई मेलने अधिसूचना

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Site name
mr: साइट चा नाव
