Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: Settings
eo: Agordoj

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Modules
eo: Moduloj

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
