Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Modules
mk: Модули

en: - All -
mk: - Сите -
