Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Tags
mn: Тагууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Dashboard
mn: Самбар
