Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Default
oc: Per defaut

en: Modules
oc: Moduls

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Last checked
oc: Verificat pel darrièr còp

en: Sort by
oc: Triar per

en: Period
oc: Periòde

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
