Status Dashboard (2.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
