Status Dashboard (2.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: Settings
be: Налады

en: URL
be: Спасылка

en: Modules
be: Модулі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Last checked
be: Апошняя праверка

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
