Status Dashboard (2.0.0-alpha4) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: About
br: Diwar-benn
