Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Modules
eu: Moduluak

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Desc
eu: Beheraka

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
