Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Tags
jv: Tautan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Settings
jv: Sétingan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Default
jv: Gawan

en: Modules
jv: Modul

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Site name
jv: Jeneng Situs

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Period
jv: Periode

en: About
jv: Ngenani

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
