Status Dashboard (2.0.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Tags
sq: Etiketat

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Modules
sq: Modulët

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: About
sq: Informacione
