Status Dashboard (2.0.0-alpha6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Modules
os: Модултæ
