Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Modules
am: ሞዱሎች

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page
am: ገጽ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Sort by
am: ደርድር
