Status Dashboard (2.0.0-alpha8) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Email notifications
ar: اشعارات البريد الإلكتروني

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: Modules
ar: الوحدات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Last checked
ar: أخر تحقق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
